Ép Testben Ép Lélek Alapítvány

Főoldal

Ép Testben Ép Lélek Alapítvány a Boldog és Egészséges Családokért
Üdvözlünk oldalunkon!

Küldetésünk az,hogy minden gyermek szociális helytettől függetlenül részesüljön az egészséges (mint testi,mint mentális)  életvitelhez szükséges alapokkal .

Az alapítványunk célja ,hogy elősegítse a gyermekek és családok fizikai és mentális egyensúlyának megszerzését, megtartását, az egészséges életmódra való igény kialakítását (sporttal, egészséges táplálkozással és a lelki problémák kezelésével).
A fentiek érdekében az Alapítvány az alábbi szociális támogatásokat és segítséget nyújtja:
Segítségnyújtás és szakmai támogatás olyan családok részére, akiknek a magánéleti vagy anyagi problémák miatt a gyermekeikkel való foglalkozás terén segítségre van szüksége. Ennek körében tartalmas családi programok, rendezvények szervezése.
Közreműködés abban, hogy a nehéz családi körülmények között élő gyermekek sportolási lehetőséget és hasznos szabadidős elfoglaltságot találjanak. Ennek körében a gyermekek részére sportágak bemutatása, sportszervezetbe történő beszoktatása.
Hozzájárulás a nehéz családi körülmények között élő amatőr sportolók továbbtanulásához, kollégiumi ellátásához, szakképzéséhez, nyelvtanulásához,valamint a munkanélküli szülők munkahely keresésének elősegítése .
Az egészséges életmód, táplálkozás és mentális fejlődés terén is szakmai tanácsadás a családok részére.

Kérjük  ha módjában áll támogassa alapítványunk tevékenységét!
Bankszámla szám: 10918001-00000141-51920009
Adószám:18284548-1-13
epalapitvany@gmail.com
0620-558-6265
Üzenet (e-mail) küldése
E-mail cím:
Tárgy:
Üzenet:

FalusiVakáció csoport
Megosztó gombok

Szeretnél egy ilyen weblapot teljesen ingyen?
Ez a weboldal a Nanoweb honlapszerkesztővel készült.
© Minden jog fenntartva.